Ogłoszenia - 8 listopada 2020 r.

1. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy od 1 do 8 listopada włączyli się w modlitwy „Różaniec do granic nieba”. Proszę jednocześnie, gdyby ktoś mógł podjąć tę modlitwę błagalną to kartki z jej treścią leżą jeszcze na stoliku pod chórem.
  2. Przez cały listopad po Mszy św. wieczorowej czytane są wypominki i odmawiany jest różaniec za zmarłych.
  3. W środę, 11 listopada, rocznica odzyskania Niepodległości – wywieszamy flagi biało-czerwone na naszych domach już 10 listopada.

Modlimy się o miłosierdzie Boże dla naszej Ojczyzny: o ustanie zarazy, opiekę Bożą dla zdrowych, a dla chorych o uzdrowienie.

Poległych obrońców Ojczyzny polecamy dobremu Bogu.

1. Pamiętajmy, że o każdej sytuacji, nawet tej, w jakiej znajduje się Polska, Pan Bóg wie. Pan Jezus powiedział: „proście a otrzymacie”. Trzeba naszego wielkiego błagania na modlitwie, z żywą wiarą i zmiany naszego życia na lepsze, abyśmy byli wysłuchani. W tym czasie, kiedy lęk terroryzuje wiele osób, choroby i śmierć najbliższych przerażają, tak po ludzku, telefonujmy do siebie, rozmawiajmy ze sobą, przez telefon módlmy się razem aby nie ulec psychicznemu załamaniu a także aby nadciśnienie i zawały nas nie wykańczały. Matka Boża jest naszą opiekunką.
  2. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00 zakończona apelem jasnogórskim.
  3. Transmisja Mszy Świętych przez Internet z naszego kościoła przez okres obowiązywania ograniczeń w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. W dni powszednie w czasie Mszy Świętych i nabożeństw.
  4. Bóg zapłać za ofiary na pokrycie zadłużenia na blachę i prace blacharskie.
  5. Do wieczności odeszli:
    • śp. Henryk Jakubaszek l. 80 z Kownacicy,
    • śp. Marcin Wiącek l. 33 z Trzcianki,
    • sp. Stanisława Zygadło l. 93 z Gończyc,
    • śp. Jan Łysiak l. 69 z Gończyc (Mazurki).

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Niech Bóg wynagradza za wszelkie dobro ofiarowane również w tym tygodniu.

08 listopada 2020