Ogłoszenia - 7 lutego 2021 r.

1. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę z Rodzinami, które zaprosiły lub włączyły się w modlitwę z racji wizyty duszpasterskiej.

Jest wiele telefonów do Sanepidu z zapytaniem dlaczego odbywa się wizyta duszpasterska, czy są warunki sanitarne zachowywane. Proszą, abym przypominał o warunkach sanitarnych. Jeśli ktoś stawia pytanie o wizytę duszpasterską to raczej to pytanie powinien skierować do proboszcza lub Kurii Diecezjalnej, bo Sanepid nie jest odpowiedzialny za duszpasterstwo. Są osoby, które z różnych względów po kolędzie nie przyjęły księdza dając bardzo sensowne wytłumaczenie. Były sytuacje naszej modlitwy z częścią rodziny na zewnątrz i były łzy wzruszenia kiedy spotkaliśmy się na modlitwie w domu. Nasza Parafianka ucieszyła się niezmiernie bo myślała sobie, jak mówi, że nie wiadomo czy księdza doczeka. Poprosiła przy tej okazji o sakrament pokuty i wytworzyła się wielka atmosfera wdzięczności Bogu.

Bardzo serdecznie dziękujemy kierowcom gdyż są ważni i bardzo potrzebni. Po pierwsze pytają czy dana rodzina przyjmuje po kolędzie. Po drugie przeprowadzają dezynfekcję a po trzecie są świadkami, że wymogi sanitarne poważnie traktujemy. Bardzo serdecznie dziękujemy Sołtysom na miarę ich zaangażowania.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – ofiary na tacę składamy na ogrzewanie kościoła.
  2. W czwartek, 11 lutego, święto Matki Bożej z Lourdes – Dzień Chorego. Zapraszamy chorych (bez gorączki !), starszych, przeżywających lęki, na Msze św. o 9.30 lub 17.00, na których udzielony zostanie Sakrament Namaszczenia Chorych.
  3. Zapraszamy mężczyzn aby zapisywali się i dołączali do Bractwa Strażników Kościoła.
  4. Wizyta duszpasterska na zaproszenie:

PONIEDZIAŁEK – CHOTYNIA – godz. 9.00 – jeden ksiądz

rejon p. Tadeusza Muchy od Rodziny p. Kazimierza Pasika, następnie Pstrąg, dalej od Rodziny p. Głodków w stronę drogi kasztanówki.

WTOREK – GOŃCZYCE – krzyżówki (strona od Żelechowa) – godz. 14.00 – jeden ksiądz

od Rodziny p. Piotra Szewczyka i drugi ks. od Rodziny p. Ryszarda Olka.

– GOŃCZYCE – krzyżówki (druga strona) i Mazurki – godz. 18.00 – dwóch księży.

ŚRODA – GOŃCZYCE ZOSINEK – godz. 15.00 – jeden ksiądz

od Rodziny p. Nitków.

PIĄTEK – GĄSIORY – godz. 9.00 – dwóch księży.

SOBOTA  – GOŃCZYCE WIEŚ (po stronie szkoły) – godz. 9.00 – jeden ksiądz od p. Pękalskiej, drugi  ksiądz od p. Jakubaszków.

1. Zapraszamy codziennie od godz. 15.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończy Msza św. z Apelem Jasnogórskim.
  2. Wszyscy ministranci 11 lutego, w czwartek, mają spotkanie po Mszy św., ok. 17.30.
08 lutego 2021