OGŁOSZENIA - 27 sierpnia 2023 r.

Niedziela – 27 sierpnia 2023 r.

1. Serdeczne Bóg zapłać za udział Kółek Różańcowych w pielgrzymce do Leśnej Podlaskiej.
  2. Dzisiaj, w naszej parafii, gościmy Siostrę Weronikę, albertynkę, która na co dzień pracuje w Boliwii. Modli się z nami i wspieramy ofiarami dzieła, które prowadzi.
  3. W tym tygodniu obchodzimy I piątek oraz I sobotę miesiąca. W pierwszy piątek Msze Święte o godz. 7.00, 15.00 i 19.00. Wyjazdy do chorych po godz. 8.00. Czuwanie do północy i Msza Święta.

W piątek możliwość spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży jako dziękczynienie za szczęśliwie przeżyte wakacje i prośba o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

1. W tym tygodniu I niedziela miesiąca. Przeżywamy w tym dniu dożynki parafialne - dziękczynienie za tegoroczne plony i dary ziemi, o które prosiliśmy przy poświęceniu pól. Dlatego główna Msza Święta z Procesją Eucharystyczną będzie sprawowana o godz. 11.30.

Po uroczystej Mszy Świętej występy artystyczne a wieczorem zabawa taneczna. Poczęstunek dla wszystkich (grochówka i inne dania kulinarne). Dla dzieci gratisowo dwie zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn. Bardzo proszę aby każde Koło Różańcowe ofiarowało jedną blachę ciasta (składamy w dolnym kościele do sumy). Po Mszy Świętej korowód dożynkowy z wieńcami, które będą poświęcone w czasie Mszy Świętej przy scenie będą prezentowane i podziwiane.

Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na pokrycie kosztów nowej nawierzchni asfaltowej w głównej alei na cmentarzu. Jest to druga zbiórka na ten cel.

1. W tym tygodniu Adoracje Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do Mszy Świętej wieczorowej. Dziękujemy wszystkim, którzy trwają na adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w poniedziałek, 4 września, o godz. 8.30.
  3. W poniedziałek, po Mszy Świętej wieczorowej, bardzo ważne spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania i jednym z Rodziców.
  4. W tym tygodniu do Pana odszedł: śp. Zdzisław Mądry, l. 89 z Sokoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  5. Bóg zapłać za modlitwy i wszelkie ofiary.
28 sierpnia 2023