Ogłoszenia - 18 września 2022 r.

1. Dzisiaj jest patronalne święto dzieci i młodzieży – dzień Św. Stanisława Kostki. O godz. 9.30 Msza Św. w której modlimy się za dzieci  i młodzież.
  2. W piątek 23 września spotkanie Bractwa Strażników Kościoła. Msza Św. o godz. 18.00, a po Mszy Św. konferencja. Obecność obowiązkowa wszystkich.
  3. W niedzielę 25 września na Mszy Św. o godz. 11.30 będziemy składać dziękczynienie za tegoroczne plony. Przedstawiciele każdej wioski przyjdą na to dziękczynienie z bochenkiem chleba, który przyniosą w darach ofiarnych. Najlepiej będzie, gdy do ołtarza w procesji z darami oraz z chlebem będą podchodzili Państwo sołtysi oraz dwoje przedstawicieli z wioski.
  4. W niedzielę 25 września zapraszamy na Mszę Św. o godz. 11.30 kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami oraz uczniów klas III wraz z rodzicami przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy Św. krótkie spotkanie.
  5. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary na przeniesienie plebanii.
  6. W Pierwszą Sobotę miesiąca, dn. 1 października, organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Koszt 80 zł. Zapisy na wyjazd w kancelarii parafialnej.
  7. Dn. 2 października organizowana jest pielgrzymka Bractwa Strażników Kościoła do Pratulina. Zapisy na wyjazd w kancelarii parafialnej.
  8. Przypominamy, że w naszej parafii organizowane są katechezy dla osób przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa. Odbywać się one będą w kolejne niedziele po ostatniej Mszy Św. Również w każdy wtorek po Mszy Św. wieczorowej odbywają się katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, aby osoby zainteresowane odpowiednio wcześniej zatroszczyły się o udział w takich katechezach.
  9. Pielgrzymi z grupy 9c, którzy jeszcze nie odebrali swoich rzeczy, proszę by w tym tygodniu to uczynili (rzeczy znajdują się pod wieżą przy wyjściu z kościoła po lewej stronie).

Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu.

19 września 2022