Ogłoszenia – 22 października 2023 r.

Niedziela – 22 października 2023 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II. We Mszy Świętej zbiorowej o godz. 14.00 będziemy modlić się przez jego wstawiennictwo.
  2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na misje.
  3. Trwa październik, miesiąc poświęcony Maryi. Różaniec jest ratunkiem dla świata, Ojczyzny, rodziny i każdego człowieka. Proszę o modlitwę Różańcową w każdej Rodzinie. W naszym kościele spotykamy się na modlitwie różańcowej o godz. 6.30 rano (prowadzona przez wiernych) i o godz. 17.20. Następnie Msza Święta.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta zamówiona przez Strażników Kościoła, następnie spotkanie formacyjne.
  5. Proszę o wcześniejsze porządkowanie cmentarza a wszystkie inwestycje na cmentarzu wcześniej należy zgłosić w kancelarii parafialnej. Układanie kostki między grobami należy uzgadniać z Panią Kościelną. W sytuacjach nieuzgodnionych powstają niepotrzebne konflikty czy nieporozumienia między sąsiadującymi ze sobą opiekunami grobów.
  6. Sprzątanie przed uroczystością Wszystkich Świętych. Proszę aby każdy zadbał o groby, którymi się opiekuje. Prosimy Strażaków z OSP Władysławów i mieszkańców Władysławowa aby od wtorku odbyło się koszenie traw między grobami, w alejkach i wolnych miejscach oraz na zewnętrznych terenach jak np. przy parkanach. Prosimy o podcinanie odrostów na drzewach i krzewach.
  7. W środę po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej.
  8. W sobotę, 28 października, Uroczystość Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów naszej diecezji.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 spotkanie z dziećmi klas III i ich Rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
  10. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane znicze i wkłady do zniczy jako cegiełka na potrzeby Kościoła.
  11. Przypominamy i zapraszamy na codzienną adorację od godz. 7.30 do wieczorowej Mszy Świętej. Na końcu kościoła wyłożone są listy, na których można zapisać swój udział.
  12. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na budowę ołtarza.
25 października 2023